İADE VE GARANTİ ŞARTLARI

Firmamızda satılan tüm ürünler, orijinal olup üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilmektedir. Gönderileriniz sigortalı olarak size ulaşmaktadır. Teslimat anında üründe herhangi bir yırtılma, kırılma veya benzer sorun görürseniz ürünü teslim almayarak kargo sorumlusuna iade ediniz.
Ürün Teslimatı
Ürün teslimatları 4 iş günü içerisinde kargoya verilir ve ortalama 5 iş günü içerisinde kargo ile teslimatı gerçekleştirilir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır.
İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.(Lisans kaydı yapılmış ürünler iade alınmaz.)
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
*Abiye ürünlerimizde değişim ve iade yapılmamaktadır. Gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.
»  İade ve Değişim için:
* İade ve değişim yapmak istediğiniz ürünü, faturanızın iki nüshası ile birlikte gördermeniz gerekmetedir.
Değişim yapmak isteğiniz yeni ürünleri not ederek çantanız içerisinde gönderiniz.
»  İade kargo bedeli ne kadar ödeyeceğim?
İade ve değişim gönderimlerimde kargo ücreti tarafınızdan karşılanmaktadır.
»  İademi hangi adrese göndereceğim?
“İade Adresi: Alibeyköy Mah. Namık Kemal Cad. No:81-83/c1 Eyüp-İstanbul .”Telefon: 0850 304 54 17 ”
»  İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman yapılacak?
Müşteri hizmetleri departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 30 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç  2  iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.
»  Tutar iadem neden taksit taksit yapılıyor?
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

Lady®

Lady

Giyim